1842/612
Peter Rössell mf. (f. Ringsted 1964)
Claus Carstensen mf. (f. Sønderborg 1957)
Tre kompositioner samt mappe “Violet Sol”. Alle sign. Litografier og kobbertryk i farver. Bladstørrelse fra 16×22. til 45×37. (4)
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag