12023/​16

Damborg ramme af udskåret og forgyldt træ. 19. årh. Ramme 37×45 cm. Lysmål 26×34 cm.

Sælger oplyser

Alders- og bruggslitage.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

800–1.200 kr.

Hammerslag

700 kr.

12 bud

700 kr.
(Autobud) 650 kr.
650 kr.
600 kr.
550 kr.
(Autobud) 500 kr.
500 kr.
480 kr.
(Autobud) 460 kr.
460 kr.
420 kr.
400 kr.