12023/16
Damborg ramme af udskåret og forgyldt træ. 19. årh. Ramme 37×45 cm. Lysmål 26×34 cm.
Alders- og bruggslitage.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud