1822/505
Eydun av Reyni (f. Tórshavn 1951)
Komposition. Sign. Eyv-R 05. Olie på lærred. 109×90.
Minimale optørringsrevner.
Moderne kunst og design, 29. maj 2018
Vurdering
Hammerslag