2422/903
Dansk møbeldesign
Fritstående tre-personers sofa med ben af bøg og buet front, betrukket med gråt uld. 1940'erne. L. 200.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
825052 |