12014/164
Dansk empire spejl og konsol af mahogni med intarsia, 19. årh. Konsol. H. 78. B. 57. D. 37. Spejl H. 134. B. 56. (2)
Brugsslitage. Konsol med finérskader.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag