12014/​164

Dansk empire spejl og konsol af mahogni med intarsia, 19. årh. Konsol. H. 78. B. 57. D. 37. Spejl H. 134. B. 56. (2)

Brugsslitage. Konsol med finérskader.

Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK