2012/​9010

Gustaviansk kommode af mahogni med lister af messing og plade af Ölands marmor. 18. årh.s slutning. H. 84. B. 90. D. 55.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Selected, 16. marts 2020

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag