922/119
Flamsk maler, 17. årh.
Kongernes tilbedelse. Usigneret. Olie på egetræ. 55,5×76,5.
Står ved Sørens plads i maleriafdelingen. SKH
Ældre Malerier, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag