2142/923
Udstillingsplakat “Marc Chagall. Maquettes pour l'oeuvre Monumental”, Nice 1974. Litografisk plakat, beskåret. Lysmål 49×40.
Undersøgt i ramme. Trykfold.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag