11942/125
Simone Aaberg Kærn (f. København 1969)
Portræt af en kvindelig pilot. Sign. og dateret Simone Kærn 98, nr. 154/300. Litografi i farver. 77×57.
Ramme med mindre ridser.
Kunst, antikviteter & design, 17. oktober 2019
Vurdering
Hammerslag