2008/128
To skæringer af eg, fyr og bøgetræ, rigt prydet med rocailler, blomster og bladværk. 18. årh. H. 45 og 48. B. 163 og 145. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag