2050/8641
Russisk lommeursholder af rigt udskåret og dekoreret ben, front med skuffe. Kholmogory provinsen.19. årh. H. 31.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Top skæring mangler.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag