2049/7553
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006)
Uden titel. Sign. Appel, PP. Litografi i farver. Bladstørrelse 74×54. Uindrammet.
God stand.
CoBrA, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag