2124/187
“Sunrise” cigaretetui af sølv, forgyldt lukke med cabochonslebet safir. Stemplet S&S, 830S. Vægt 170 g. 9,5×8 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud