1842/88
Dansk maler, 19. årh
Skovbund med vilde blomster og insekter. Usigneret. 26×20.
Minimale krakeleringer. Enkelt retouchering.
Ældre malerier og møbler, 15. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag
34 bud