2115/17
Et par store spejle af hvidmalet træ og metal. 20. årh. H. 230. B. 144.
Proveniens: Margit og Erik Brandts samling.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Et spejlglas revnet.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud