2131/114
Fransk transition armstol af guldstafferet nøddetræ, svungne armlæn. 18. årh.s slutning.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Ormehuller.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag