2131/​114

Fransk transition armstol af guldstafferet nøddetræ, svungne armlæn. 18. årh.s slutning.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Ormehuller.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag