2446/759
Ubekendt design
Justérbar bordlampe af messing. Skærm af hvidlakeret metal. Maks. H. 35.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm med skævheder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering