2439/1508
Fransk empire prismekrone med stel af forgyldt bronze, otte svungne lysarme monteret til el., behængt med prismer. 19. årh.s begyndelse. H. 98. Diam 70.
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionen af den elektriske installation.
Vurdering
Hammerslag
27 bud