12023/71
Maja Lisa Engelhardt (f. Frederiksberg 1956)
Komposition. Sign. Maja Lisa Engelhardt, 2004. Litografi i farver nr. 61/150. Bladstørrelse 44×58,5. Rammemål 58×71.
Små sorte mærker uden for selve billedet
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag