2124/7511
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
U.T. Sign. på bagsiden C. Lemmerz, 2002. Olie på lærred. 42×32.
Proveniens: Galleri Faurschou, Kbh.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag