12045/31
Et par barokform stager af sølv. Stemplet H.Gr. Vægt 1040 g. H. 27. Udfyldte. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 5. november 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud