2125/263
Et par danske Louis XVI almuestole af bøgetræ. 18. årh.s slutning. (2)
Proveniens: Erik Brandt
Ridser og mærker. Brugsslitage. Løse i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag