2125/​263

Et par danske Louis XVI almuestole af bøgetræ. 18. årh.s slutning. (2)

Proveniens: Erik Brandt

Ridser og mærker. Brugsslitage. Løse i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK