903/​485

Kaspar Bonnén (f. København 1968)

“My Museum”. Sign. på bagsiden Kaspar Bonnén 2013 med titel. Olie på lærred. 200×190. Uindrammet.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hammerslag

45.000 DKK