2046/695
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
“Iraq”. Sign. Lemmerz 05. Ink-jet print, ed. 1/15. Bladstørrelse 140,5×100,5.
Proveniens: Galleri Faurschou, København.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design (udskudt), 12. november 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud