12033/​136

Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)

To kompositioner. Tryksign. “MB”. Trykt hos Permild og Rosengreen, 1956. Litografier i farver. Motiv 24×15. Rammemål 24×33. (2)

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag