2449/203
Signeret Sanaye Isfahan, Persien. Medaljondesign. Signeret: Iran Isfahan Sanaye. Konturer og mindre partier med silkeluv. Ca. 1960. 232×145.
Delvis slidte frynser. Enkelte manglende frynser.
Fra
i
Glostrup
Vurdering