2431/​20

Dansk barok klapbord af egetræ, sarg med skuffer, profilerede balusterformede ben hvorimellem sprosser. 18. årh. H. 74. L. 84/105/125. D. 117.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?