2104/291
Engelsk tumling af sølv, Thomas Smily, London 1880 H. 6 cm. Derudover lågdåse, Levi & Salaman, Birmingham 1905 H. 7 cm, og en toby jug stemplet lødighed 950 H. 9 cm. Vægt 263 g. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag