1821/1555
Kaffeservice af sølv, skævknækket. Diverse mestre. 20. årh. Vægt 1036 gr. H. 8–27 cm. (3)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Varia, 24. maj 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||