2139/​588

Lars Swane (f. Frederiksberg 1913, d. sst. 2002)

“Ved Holtbjerg”. Sign. Lars Swane 60. Olie på lærred. 36×46.

Original stand.

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK