2123/8523
To russiske rejseikoner af messing, den ene dekoreret med emalje. 19. årh. H. 18 og 16. (2).
Alders- og brugsslitage, inkl. ridser, mærker og afslag samt senere boret for til øsken. Antagelig beskåret i siderne
Russisk tema, 7. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud