2110/665
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Fire kompositioner. Usign. Litografier i farve. Bladstørrelse 32×24. (4)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud