2435/785
Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)
Figurer, huse og fugl. Sign. WSO 93. Olie på karton. 30×42. Uindrammet.
Nålehuller og små afskalninger i kanten. Buk i hjøner.
Vurdering