2412/233
Simon Kristoffersen (f. Nuuk 1933, d. sst. 1990)
Gående fanger. Sign. Simon K. Figur af udskåret fedtsten. H. 19.
Nogle overfladeridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud