12119/191
Dansk lampedesign
Standerlampe på fod af messing, stamme af teak og sortlakeret metal. H. inkl. skærmholder 160.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag