2108/​588

Gerda Swane (f. Frederiksberg 1930, d. Plejerup 2004)

Æseldrivere. Sign. GSw. Olie på plade. 37×52.

Original stand.

Moderne kunst og design, 23. februar 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK