2417/269
Ubekendt kunster, 20. årh.
Studie af solbeskinnet landskab fra Lønstrup. Usigneret. Olie på lærrred monteret på plade. 28×38.
Få krakeleringer. Enkelt nålestifthul.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag