Malene Landgreen (f. København 1962)
Tre kompositioner. Alle sign. M. Landgreen 2007, 24/60, 16/40 og 44/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×57. (3)
Proveniens: Edition Copenhagen, København.
Undersøgt i ramme. Original stand.