1820/140
Ubekendt maler, 19. årh.
Kuperet landskab. Usigneret. Olie på træ. 24×33.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Ældre malerier og møbler, 14. maj 2018
Vurdering
Hammerslag