2008/​57

Et par løgformede spir af patineret messing. 19. årh. H. 30. (2)

Den ene med reparation, den anden med skrue. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag