2008/57
Et par løgformede spir af patineret messing. 19. årh. H. 30. (2)
Den ene med reparation, den anden med skrue. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag