12034/145
Tony Müller (f. Øster Velling 1873, d. Haraldsborg 1965)
Opstilling med blomster i vase. Sign. Tony Müller 1947. Olie på lærred. 50×55.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag