12034/​145

Tony Müller (f. Øster Velling 1873, d. Haraldsborg 1965)

Opstilling med blomster i vase. Sign. Tony Müller 1947. Olie på lærred. 50×55.

Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020

Vur­dering

1.200–1.500 DKK

Hammerslag