2439/1600
Bidjar løber, Persien. Design med sammenhængende kantet medaljoner. 21. årh. 79×723
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Fra
i
Vurdering