12038/49
Ingemann Jørgensen (f. København 1921, d. 1982)
Bondegård ved Store Vildmose. Sign. Ingemann J 77. Olie på lærred. 45×65.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag