2003/311
Et par geværophæng af delvis sortmalet træ, hver monterede med to klove fra rådyr. 20. årh.s midte. H. 58. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag