1846/924
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
Konkret komposition. Sign. Schwalbe 79, 44/100. Litografi i farver. Lysmål 63×44,5.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 13. november 2018
Vurdering
Hammerslag