1948/​32

Et par franske bergere af valnød og nøddebejdset bøgetræ. Louis XVI form. 19. årh. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag