2436/565
HuskMitNavn (f. København 1975)
“Vi hælder noget i hovedet”, 2009. Sign. HuskMitNavn. Olie på krydsfiner. 242×122.
Proveniens: Lavet til Gringobar på Roskilde Festival.
Patina, herunder ridser, mærker, misfarvninger, afskalninger samt finér afslag.
Vurdering