2039/174
Ubekendt maler, 19. årh.
Et par efterårslandskaber. Usignerede. Olie på malepap. Lysmål hver ca. 20×14. (2).
Minimale ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag