2142/7638
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
“VIAE”, 97. Sign. betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 50×60. Uindrammet.
Håndteringsmærker.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag